قوانین و مقررات وبسایت

 1. آموزش های سامانه مرکز مهارت اوج همگی در قالب اسلایدهای آموزشی و صوت مدرس هستند، اگر چه گوش دادن به این آموزش ها در کنار دیگر فعالیت های روزانه امکان پذیر است اما جهت حداکثرسازی اثربخشی آموزش ها پیشنهاد مرکز مهارت اوج این است که مانند حضور در یک کلاس درس کلیه شرایط را قبل از استفاده از آموزش ها فراهم سازید و نیز در کنار توجه به آموزش ها از یادداشت برداری غافل نشوید.
 2.  مرکز مهارت اوج بر این باور است که آموزش ها نباید تبدیل به بن بستی در مسیر یادگیری مهارت آموزان شده و آن ها از آموختن هر چه بیشتر باز دارد، از این رو در کنار درس ها منابع تکمیلی جهت مطالعه بیشتر توسط مدرسان معرفی شده است. همچنین مهارت آموزان می توانند جهت رفع اشکال خود از کمک پشتیبانان علمی که مورد تایید مدرسان آموزش ها هستند استفاده کنند و در نهایت در صورت نیاز، امکان درخواست کلاس آموزشی آنلاین به صورت اختصاصی با مدرسان نیز در سامانه مرکز مهارت اوج وجود دارد.
 3. مرکز مهارت اوج این حق را برای مهارت آموزان و مخاطبان خود قائل است که قبل از تهیه آموزش ها بخشی از آن را به عنوان نمونه دریافت کنند، به همین دلیل علاوه بر معرفی دوره، دروس ابتدایی هر درس به صورت رایگان در اختیار مهارت آموزان قرار گرفته است تا بتوانند به صورت دقیق نسبت به تهیه یک آموزش تصمیم بگیرند. لازم به توضیح است این دروس به هیچ وجه جنبه تبلیغاتی نداشته و یک آموزش کامل است..
 4.  هزینه و تعرفه‌ی اعلام شده برای حق اشتراک، صرفاً برای یک نفر در نظر گرفته شده است. بنابراین از نظر اخلاقی، استفاده‌ی چند نفر از یک پروفایل صحیح نیست. ضمن این‌که در صورت استفاده‌ی چند نفر از دستگاه‌های متعدد با الگوهای رفتاری متفاوت و آی‌پی‌های مختلف، ممکن است سیستم امنیتی سامانه سردرگم‌شده و دسترسی کاربر را قطع کرده و آی‌پی‌ یا آی‌دی را مسدود کند. بدیهی است در این شرایط، تصمیم‌گیری در مورد رفع یا عدم رفع مسدودی و برقراری دسترسی مجدد در اختیار مرکز مهارت اوج بوده و زمان‌بر خواهد بود.
 5.  اعضای مرکز مهارت اوج با پرداخت هزینه آموزش، حق دسترسی به درس‌ها را در  به دست می‌آورند. بدیهی است حق دسترسی به معنای حق مالکیت نیست، از این رو با توجه به این که کلیه آموزش های این سامانه در مرکز رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد به صورت رسمی ثبت شده است، مرکز مهارت اوج با هرگونه استفاده و نقل مطالب و درس‌های خود به هر شکل و با هر عنوان مخالف است و در صورت مشاهده‌ی تخلف،‌ پیگیری قانونی را از حقوق خود می‌داند .
 6. در میان مخاطبان گرانقدر مرکز مهارت اوج  از اقوام و ملیت‌ها و نژادهای متفاوت، با دیدگاه‌های سیاسی، باورها و جهان‌بینی‌های گوناگون حضور دارند. افتخار ما این است که در این جمع، افراد فارغ‌ از گوناگونی‌ها، در کنار یکدیگر به رشد و یادگیری مشغول هستند. هر نوع کامنتی که موجب توهین به گروه‌های دیگر شده و یا تنش و حاشیه ایجاد کرده و مسیر یادگیری را مختل کند، تأیید و منتشر نخواهد شد.
 7. در صورتی که فردی نام کاربری نامتعارف یا نامناسب برای خود انتخاب کند، مرکز مهارت اوج این حق را برای خود محفوظ می‌داند که به تشخیص خود، نام کاربری وی را تغییر دهد. معیار تشخیص نامتعارف بودن، نظر تیم مرکز مهارت اوج است و شاخص دیگری مورد استناد نخواهد بود.
 8. هر نوع استفاده از بات‌ها، کراولرها و سایر ابزارهای نرم‌افزاری و به طور کلی هر نوع رفتار از عرفِ یک دانشجو که سیستم امنیتی سامانه آن را غیرمفید یا مخرب تشخیص دهد، موجب لغو اشتراک کاربر خواهد شد و مسئولیت هرگونه تبعات بعدی این نوع رفتارها بر عهده‌ی کاربر خواهد بود.
 9. بسیاری از سوال‌ها و ابهام‌هایی رایج برای مخاطبان مرکز مهارت اوج،‌ در قالب سوالات متداول ثبت شده و پاسخ آن‌ها در دسترس شماست. پیشنهاد می‌کنیم در صورت برخورد یا هر گونه مشکلی در استفاده و نیز جهت بهره برداری هر چه بهتر از سامانه، این بخش را مرور کنید
 10. باور ما در مرکز مهارت اوج این است که حرکت در مسیر رشد و یادگیری جز با تلاش و صبر امکان پذیر نیست و جستجوی مسیر میان بُر راه به جایی نخواهد برد، از این پیشنهاد ما این است که از تمام ظرفیت های آموزشی سامانه مرکز مهارت اوج اعم از مسیر یادگیری، تمرین ها، منابع تکمیلی، پشتیبانی علمی و... نهایت بهره را برده تا طعم شیرین یادگیری و رشد واقعی را تجربه کنید.
 11. مرکز مهارت اوج با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای سفارش، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کابران ارائه دهد. برای نمونه می‌توان به اطلاعاتی مانند ایمیل، شماره همراه، نام و ... اشاره نمود.
 12. فرادرس برای اطلاع رسانی جشنواره‌ها، انتشار آموزش‌های جدید و ... برای مهارت آموزان سامانه، پیام، ایمیل یا پیامک ارسال می‌کند. در صورتی که مخاطب تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها نداشته باشند می‌توانند با استفاده از لینک مربوط به لغو اشتراک خبرنامه موجود در انتهای ایمیل دریافتی، اقدام نمایند.
 13. لازم به ذکر است، حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده مخاطب می‌باشد و لذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که فرد دیگری بدون اجازه به اطلاعات کاربری مهارت آموزی دسترسی پیدا کند، مهارت آموز می بایست در اولین فرصت با استفاده از پل های ارتباطی به تیم مرکز مهارت اوج اطلاع دهد. مرکز مهارت اوج هویت شخصی مخاطبان را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند.
 14. مرکز مهارت اوج برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه مخاطبان فراهم آورد.
 15. خرید کالا و خدمات از این آموزشگاه اینترنتی بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ايران صورت مي پذيرد.
 16. خدمات و محتویات این سامانه براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به مرکز مهارت اوج بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد.
 17. از در اختیار گذاشتن نام کاربری و رمز عبور خود به اشخاص ثالث خودداری کنید زیرا شما مسئول اتفاقاتی هستید که به پروفایل کاربری شما مرتبط می گردد
 18. استفاده از هرگونه نام جعلی یا تقلبی و یا ایمیل نامعتبر در جهت سو استفاده های احتمالی یا نقض حقوق اشخاص دیگر موجب مسدود شدن حساب کاربری می گردد.
 19. عضویت و ایجاد حساب کاربری در سامانه مرکز مهارت اوج رایگان می‌باشد. ثبت‌نام در سایت و تکمیل فرم عضویت که در آن اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل دریافت می‌شود به‌منزله آگاهی و پذیرش کامل قوانین و مقررات سامانه مرکز مهارت اوج می‌باشد.
 20. هر شخص یا سازمانی که به هر مقصود و به هراندازه‌ای از سامانه مرکز مهارت اوج استفاده نماید به معنای آن است که از تمام قوانین و مقررات سایت آگاهی کامل دارد و آن را به‌صورت کامل پذیرفته و تابع آن می‌باشد.
 21. اشخاص و سازمان ها برای عضویت در سامانه باید از اطلاعات و مشخصات هویتی خود به صورت کامل و صحیح استفاده نمایند و مرکز مهارت اوج هیچ‌گونه مسئولیتی در ازای تخلف از این ماده ندارد.
 22. در صورتی که معلوم شود شخصی به تبلیغات منفی، نادرست، ناروا و یا مغرضانه علیه مرکز مهارت اوج پرداخته یا می‌پردازد، خواه این فعالیت‌ها در فضای آنلاین باشد خواه آفلاین، مرکز مهارت اوج این حق را برای خود محفوظ می داند که حساب کاربر را حذف کرده و در صورت نیاز از کلیه ظرفیت های قانونی در این رابطه استفاده نماید
 23. سامانه مرکز مهارت اوج تمام تلاش خود را جهت به‌روزرسانی صفحات و مطالب خود می‌نماید. این سامانه می‌تواند بنا به نظر تیم خود به‌صورت آزادانه اقدام به حذف یا از دسترس خارج نمودن موقتی یا دائمی صفحه خاصی از سایت نماید و این اقدام حقی برای اعتراض به کاربران نمی‌دهد.